تنديس AWARDS

تندیس صنایع دستی ، تندیس و سردیس حجمی سه بعدی فلزی و دو بعدی لیزری

با استفاده از انواع دستگاه هاي برش و حك ليزري دو بعدي و سه بعدي و چاپ رنگي روي سطوح مثل پلكسي گلاس و چوب و سنگ  ،‌ همينطور  حجم سازی و حكاكي فرز سي ان سي و پرينتر سه بعدي و قالبگيري رزيني و رنگ اميزي و ریخته گری دقیق و ابکاری طلا نقره و کروم  ، همینطور کارگاه چوب و نجاری و رنگ امیزی ، سپيد هنر توان طراحي و ساخت انواع تنديس ها را دارا است .

ساخت سردیس و مجسسمه هنری دست ساز یا اسکن سه بعدی بر اساس تصویر اشخاص و یا لوگو سازمانی سه بعدی و یا کتیبه و لوح اختصاصی از خدمات سپید هنر تندیس است ، لوگو و نماد سه بعدی از نشان و مهر شرکت بصورت تندیس فلزی حجمی تلفیق شده با هنر صنایع دستی در بسته بندی رسمی ، هدیه ای اختصاصی است .

چرا تندیس صنایع دستی سپید هنر ؟

خاص بودن و منحصر بودن یک جایزه یا نشان در کنار ارزش هنری و مادی ذاتی آن بسیار مورد توجه است لذا استفاده از صنایع دستی اصیل و ارزشمند ایرانی که منطبق بر فرهنگ کهن ایران است نه تنها بی بدیل در فرهنگ های دیگر است بلکه نشانی است از ارزشمندی ذاتی تندیس صنایع دستی در مقایسه با فلزات ریخته گری شده و براق شده که عموما از آدمک یا ستاره پنج پر ( نماد های چینی ) وامدار است . متاسفانه بسیاری از تندیس های فلزی به رنگ طلایی نقره ای برنزی در همایش های وزین به جهت وارداتی بودن با تندیس های مراسم های دیگر ، مشابه است و این از خاص بودن و اعتبار تندیس بسیار می کاهد . در مجموعه سپید هنر طراحی تندیس مدال لوح یا کتیبه بر اساس شان مراسم و با استفاده از لوگو سازمانی بصورت انحصاری صورت میگیرد و ارزش مادی معنوی هنری تندیس یا کتیبه با تلفیق صنایع دستی ماندگار و خاص می شود .

استفاده از گلدان بشقاب جام کاپ و ظروف مینا کاری یا خاتمکاری یا فیروزه کوبی با کیفیت عالی هنری در تندیس صنایع دستی مورد توجه است

جهت دريافت کاتالوگ طرح هاي انجام شده و جديد متنوع تنديس تلفيقي مزين به انواع صنايع دستي یا سردیس و کتیبه لطفا تماس حاصل فرماييد .

لینک هدایای تبلیغاتی کلیک فرمایید

تاج فلزی آبکاری شده و پایه چوبی یک تکه 

پايه هاي تنديس ساخت سپيد هنر با ابزار مخصوص پرداخت مي گردد تا لبه ها اريب و شكيل گردد . همينطور تمامي درز اتصال صفحات مخفي گرديده ( فلش سبز بالا )‌ كه به لوكس بودن و زيبايي و حرفه اي بودن تنديس مي افزايد  .

تنديس ساخته شده و ثبت شده براي معاونت حقوقي و امور مالكيت معنوي وزارت فرهنگ (‌ حق كپي محفوظ )

(طرح ثبت شده توانير)

طرح ثبت شده توانير

تندیس ثبت برای وزارت کار ( تعاونی های برتر استانی 97 – سراسر ایران )

اهدای تندیس ساخت سپید هنر توسط جناب آقای دکتر ربیعی ( سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ملی در تهران – استانی سراسر ایران 1397)

ساخت تندیس برای همایش تعامل هنر شرق و روسیه ، دانشگاه هنر مسکو