خاتم كاري

انواع قاب خاتم ، ساعت خاتمکاری گلدان مس و خاتم ، سنگاب و آجیل خوری و شکلات خوری مس و خاتم ، جعبه و جای دستمال کاغذی خاتم ، جا قرآنی خاتم ، ساعت خاتم و نقاشی در بسته بندی های کادویی و هدیه رسمی ارایه می گردد . قاب خاتمکاری در انواع تگ گل ارزان – دو گل متوسط – سه گل خوب – ترنج عالی – صلیبی نفیس در ابعاد تقدیر نامه A4 و A3 ارایه می گردد .

قاب خاتم تقدیر نامه معمولا در مراسم و همایش های تقدیر جایگاه و شان تقدیر را بسیار بیشتر از لوح جیر و مخمل نشان می دهد .

ساعت خاتم کاری بصورت خورشیدی و مربع یا مستطیل همراه صفحه ساعت میناکاری در بسته بندی و جعبه مخمل هدیه ای ماندگار خواهد بود

مس و خاتم با جلای درخشان مس و ظرافت خاتمکاری بصورت شکلاتخوری مس و خاتم یا گلدان مس و خاتم و سنگاب مس و خاتم ، در ابعاد مختلف قابل ارایه است .

جا قرانی خاتم کاری در ابعاد مختلف و جای سکه خاتم و جعبه دستمال کاغذی خاتم کاری شده هدیه ای ماندگار است .

خاتم کاری از مفتول های برنجی سه گوش شده و استخوان شتر و گاو و چوب های خود رنگ ساخته شده که با ظرافت دسته بندی و پرس و برش می شود و از کنار هم چیدن برش ها روی سطوح با چسب چوب نصب می گردد  زیر کار می تواند گلدان مسی یا جعبه چوبی یا کلاف چوبی قاب باشد . تنوع چینش مفتول ها و ظرافت و دقت بکار در گل های خاتم ارزش خاتم کاری را تعیین می کند بطوریکه خاتم از نوع مصطاح صلیبی به دلیل استفاده زیاد از مفتول برنج و چینش ظریف و متنوع جهت اشکال هندسی  به مراتب از خاتم سه گل که سه ردیف گل خاتم مشابه دارد ،  بهتر است .

جهت دریافت لیست قیمت و ابعاد و کاتالوگ تماس حاصل فرمایید .

جهت تندیس همایش کلیک فرمایید