فيروزه كوبي

گلدان فیروزه کوبی و شکلاتخوری فروزه کوبی قندان فیروزه کوبی تنگ فیروزه کوبی و دیگر ظروف با سنگ فيروزه نيشابور اصلي و ضمانت ده سال با بهترين جلا ارايه مي گردد . زیر ساخت ظروف مسی است و سنگ های فیروزه با دقت در کنار هم توسط نوعی صمغ مخصوص به سطح مسی نصب می شود . پس از چینش تمامی سطح یا باند مورد نظر در مرحله ساب سطح سنگ های فیروزه و سطح مس به توسط تیغه و دوران ظرف یا دستگاه ساب دستی ساییده شده و یکنواخت و یک دست می شود . پس از مرحله پرداخت کاری و تمیز شده سطح ظرف توسط پاشش پلی استر در چند مرحله لایه محافظ و جلا دهنده به سطح ظرف اضافه می شود که از اکسید شدن مس و سیاه شدن آن هم جلو گیری می کند .

انتخاب نوع سنگ و درجه رنگ بندی سنگ همینطور ابعاد سنگ ها مهم است و هر چه بدون رگه و ریز و پازلی باشد به کیفیت نهایی می افزاید . باید متوجه خال رنگ فیروزه ای که بر اثر جدا شدن قطعه  سنگها در مرحله ساب است  بود که نباید وجود داشته باشد . همینطور نوع سنگ که سنگ درشت و رگه دار و یا رنگ سنگ کرمان نباشد . و پرداخت کاری و جلای سطح مسی و سطح سنگ درخشان باشد . همینطور جنس پلی استر بکار رفته مهم است که از نوع زرد شونده به مرور زمان یا حساس به نور و مواد پاک کننده خانگی نباشد .

سپید هنر با حساسیت تمامی نکات مهم فیروزه کوبی را در گلدان صراحی گلدان شلغمی و شکلاتخوری یا شیرینی خوری و جام و آجیل خوری و سنگاب و تنگ و آینه شمعدان و کشکول و دخل و دیگر ظروف مد نظر دارد تا بهترین کیفیت به خریدار محترم با ضمانت و تایید بازرسی اتحادیه تحویل گردد .

بسته بندی مخصوص فیروزه کوبی و جعبه جیر بصورت رسمی و فاخر جهت همه ظروف ارایه می گردد

جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت و تنوع سایز تماس حاصل فرمایید .

انواع گلدان قندان شكلاتخوري و جام و تنگ و سنگاب

ظروف صنایع دستی فیروزه کوبی با سنگ فیروزه نیشابور